TheBurningCrusade.plRozrywkaInteresujące ciekawostki › Zima nie zaskoczyła drogowców?

Zima nie zaskoczyła drogowców?

Okres letni w roku 2012 dobiegł końca. Widać to po tym jak spadła temperatura na dworze oraz po opadzie śniegu, który przykrył Polski krajobraz. Wraz z odejściem Laty z , skończyło się-lato i spadł śnieg. Niektórzy doszukują się takich mistycznych motywów, które mają swoje odzwierciedlenie w aurze. Jednak jest to po prostu zbieg okoliczności, aczkolwiek śmieszny i zabawny. Ktoś wpadł na ciekawe porównanie, które szybko znalazło swój oddźwięk w internecie. Jednak pomijając i jego „zagrywki” na uczuciach kibiców oraz farsę, która ukazuje demoralizację tego związku trzeba się przygotować na nadejście zimy. Na pewno wzrośnie , co jest oczywiście zrozumiałe. Ale czy w tym roku zaskoczyła drogowców? Czy słynny news, który rozpoczynał sezon zimowy w Polsce miał w tym roku zastosowanie?

Gdzie znaleźć dobry surowiec grzewczy? Zdecydowanie wykorzystaj skład węgla łódź - tam dostaniesz darmowy transport pod wskazany adres.

wegiel

http://jejportret.pl

Otóż nie, stało się inaczej, nie dali się zaskoczyć i podołali w odśnieżaniu ulic. Niebywałe. Zima nie zaskoczyła drogowców, jednak jest to możliwe. Jak widać tegoroczne nadejście zimy obfituje w satyryczne odniesienia oraz sytuacje, które są popularne w sieci. Czy dołączy do nich sprzedaż węgla, w końcu to też niejako zjawisko związane z okresem zimowym. Myślę, że nie. Węgiel pozostanie niewzruszony. Gdyby doszło do sytuacji, takiej jaką widzieliśmy w momencie, gdy miało zabraknąć cukru, gdzie ludzie walczyli o kilogramy tego produktu spożywczego, to pewnie internauci również doszukali by się jakiś zabawnych porównań. Widmo braku opału skłoniłoby nas do dziwnych zachowań. Dobrze, że potrafimy śmiać się ze swoich zachowań oraz dzięki poczuciu humoru ubarwić trochę naszą rzeczywistość. 

Powiązane artykuły
Sposoby ogrzewania budynków
Sposoby ogrzewania budynków
Istnieje wiele sposobów na skuteczne ogrzewanie budynków. Jedną... (dalej...)
Brykiet czy ekogroszek?
Brykiet czy ekogroszek?
Opał jest bardzo szeroką dziedziną, która dzieli się na szereg podkategorii.... (dalej...)
Wzrosty i spadki cen na składach opałowych
Wzrosty i spadki cen na składach opałowych
Każdy kolejny tydzień bliżej okresu zimowego sprawia, że sprzedaż węgla wzrasta.... (dalej...)
Zmiana cen ekogroszku
Zmiana cen ekogroszku
Kilka lat temu wchodzący na rynek surowiec zrobił wręcz karierę. Ludzie kupowali... (dalej...)
Ocieplanie mieszkania - opłacalna inwestycja
Ocieplanie mieszkania – opłacalna inwestycja
Dziś coraz więcej osób chętnie pozwala sobie na wcześniejsze planowanie... (dalej...)
Warto poczytać