TheBurningCrusade.plRozrywka › Wirtualny świat, wirtualne życie

Wirtualny świat, wirtualne życie

W dobie rozwoju elektronicznej rozrywki, symulatorów lotów, symulatorów samochodu, helikoptera jazdy na nartach i wiele, wiele innych ograniczonych jedynie przez wyobraźnię konstruktorów,  nie trzeba było długo czekać na symulator życia – . Czy jest to dobry sposób na rozrywkę?

Wynajem takich maszyn jak symulatory lotu lub symulatory samochodu na zorganizowane imprezy nie stanowi obecnie najmniejszego problemu. PLAYPLACE to firma oferująca takie usługi w całym kraju.


Wirtualna rozrywka


Rozrywka w świecie wirtualnym to bezpieczny i bardzo ciekawy sposób na zabawę. Bez ryzyka utraty zdrowia lub życia możemy dzięki symulatorom lotu latać ogromnym boeingiem, airbusem lub małą awionetkę bez zezwoleń. Second Life w żaden sposób nie przypomina tych skomplikowanych urządzeń, jest to raczej rozszerzona gra w The Sims. Gra ta jednak zaskarbiła sobie ponad 2 mln użytkowników.


Zagrożenia symulacji


to urządzenia pożyteczne, są pomocne w szkoleniu pilotów i nie mają właściwości uzależniających, natomiast Second Life wręcz odwrotnie. Ta międzynarodowa gra online wciąga graczy na tyle, że zastawiają swój majątek na rzecz domów i przedmiotów w Second Life. Dlatego , samochodów tak, symulator Second Life nie.

Powiązane artykuły
Praca w wojsku wymaga wytrwałości i silnej psychiki
Praca w wojsku wymaga wytrwałości i silnej psychiki
Każde państwo posiada oddziały wojska lotniczego, lądowego i morskiego. By... (dalej...)
Elektroniczne kształcenie kierowcy
Elektroniczne kształcenie kierowcy
Symulatory są sposobem na dokształcanie swoich umiejętności. Ale nie tylko,... (dalej...)
Rozrywki dla wymagających w świecie wirtualnym
Rozrywki dla wymagających w świecie wirtualnym
Żyjąc w coraz szybszym tempie, pracując nawet na kilka etatów, szukamy... (dalej...)
Warto poczytać