TheBurningCrusade.plFirmaPracownicy › Tragiczne historie zwykłych ludzi

Tragiczne historie zwykłych ludzi

” – te są jednymi z najczęściej powtarzanych we wszystkich biedniejszych dzielnicach wielkich miast. wciąż rośnie, pogarsza się życia, a wchodzi do kolejnych ów. W ciągu ostatnich lat poziom życia spadł tak drastycznie, że już około 14% całego społeczeństwa żyje na granicy i jest zagrożone spadkiem do najniższych warstwa społecznych, co w praktyce oznacza nie tylko niemożność zapłacenia podstawowych rachunków, ale także ilość pieniędzy, która nie wystarcza do zapewnienie podstawowego pożywienia dla rodziny.

szukam pracy - ta fraza powtarzana zbyt często potrafi doprowadzić do depresji każdego nawet najbardziej odpornego psychicznie człowieka.

szukam pracy - oferty

fot. http://www.libertiny.com

Billboardowa historia

Przypuszcza się, że to właśnie kryzys finansowy i ubożenie społeczeństwa doprowadziło do dramatycznego aktu, który miał miejsce parę lat temu we Wrocławiu, a który zainicjował później podobną falę wystąpień w całym kraju. Zdesperowany młody człowiek, który stracił pracę i przez kolejne 3 lata kontynuował poszukiwania nowego pracodawcy , wynajął jeden z ów w centrum miasta, by umieścić na nim swój apel. Słowa „szukam pracy” poprzedził numerem telefonu i dużym zdjęciem. Jak potem tłumaczył w wywiadach, zależało mu na zwróceniu uwagi pracodawców, ale też na podkreśleniu w jak złej sytuacji znajduje się większość młodych ludzi w Polsce, szczególnie tych prosto po studiach, bez żadnego doświadczenia. Za jego przykładem, rozgłoszonym przez media, poszło wielu młodych ludzi z całego kraju, którzy również nieskutecznie i długotrwale szukali pracy. Pomysłodawca i prekursor akcji, teraz doradca do spraw HR w dużej korporacji uważa zawieszenie swojej za jedno z najlepszych działań w życiu.

Powiązane artykuły
Doświadczenie architekta
Doświadczenie architekta
Dzisiejsza architektura wymaga od wszystkich fachowców niewiarygodnej wiedzy... (dalej...)
Etapy budowy domu
Etapy budowy domu
Wiosna i lato to najlepszy moment dla budownictwa. Wiele osób wtedy decyduje... (dalej...)
Dom może również być niebezpieczny
Dom może również być niebezpieczny
Dzieci dla wielu osób stają się najważniejszymi osobami w życiu. Dlatego... (dalej...)
Druk ulotek wspiera kluby MMA?
Druk ulotek wspiera kluby MMA?
Czy przy tak mocno rozwiniętej reklamie jej podstawowe formy jak choćby ulotki... (dalej...)
Dlaczego właśnie wiązary?
Dlaczego właśnie wiązary?
Budowa domu to trudna decyzja. Z reguły w trakcie budowy okazuje się, że przyszły... (dalej...)
Budujemy dom
Budujemy dom
Światowy kryzys robi swoje. Nieruchomości nie tanieją, ponieważ ich właściciele... (dalej...)
Warto poczytać