TheBurningCrusade.plFirmaReklama › Reklamy zewsząd

Reklamy zewsząd

Coraz więcej reklam stara się zamydlić nam oczy i namawia w różny sposób do tego abyśmy wybrali produkty danych firm. Nawet internet stał się bardzo komercyjnym medium w którym wyskakują na każdej stronie internetowej. Nawet portale które chciały niegdyś tego uniknąć i zarabiać w inny sposób teraz zostały opanowane przez masę kolorowych i mrugających okienek które powoli wyskakując po każdym kliknięciu stają się bardzo denerwujące. Właśnie dlatego powstały takie jak które pozawalają na to żeby blokować wyskakujące z nikąc koszmarnie kolorowe które mają zachęcić nad do kupna nieprzydatnego nam produktu. Adbloc chrome jest co prawda kierowany do która została wydana przez firmę Google ale właściwie do każdej przeglądarki można znaleźć podobną aplikację, no może poza Internet Explorerem.

Coraz częściej ludzi korzystających z internetu denerwują wyskakujące reklamy które nie dość że utrudniają surfowanie po stronach to jeszcze namawiają do kupna niechcianych produktów, adblock chrome jest wtyczką która blokuje te niechciane okienka.

Świat opanowany przez psychologiczny przekaz

Coraz więcej reklam korzysta z przekazu psychologicznego badając wpływ przeróżnych kolorów na to jak zachowuje się człowiek oraz wykorzystując to podczas tworzenia swoich reklam. Takie działania są bardzo groźne dla człowieka który ma predyspozycje do tego żeby go łatwo zmanipulować. Z tego powodu coraz więcej osób instaluje na swoich komputerach z wielką ochotą programy takie jak adblock chrome czy różne zamienniki tej aplikacji które działają tak samo dla innych przeglądarek. Dzięki temu nie muszą oni martwić się tym że nadmiar drażniących reklam będzie ich torturował za każdym razem gdy tylko postanową znaleźć jakieś informacje w internecie bez względu na to czy będzie to coś prywatnego czy coś związanego z pracą.  

Powiązane artykuły
Druk ulotek wspiera kluby MMA?
Druk ulotek wspiera kluby MMA?
Czy przy tak mocno rozwiniętej reklamie jej podstawowe formy jak choćby ulotki... (dalej...)
Firmowe możliwości
Firmowe możliwości
Wiele firm wykorzystuje w dzisiejszych czasach internet który pozwala na... (dalej...)
Jak znaleźć dobrą stronę z darmowymi programami?
Jak znaleźć dobrą stronę z darmowymi programami?
Surfowanie po internecie w poszukiwaniu oprogramowania, którego potrzebujemy... (dalej...)
Tragiczne historie zwykłych ludzi
Tragiczne historie zwykłych ludzi
„Szukam pracy” – słowa te są jednymi z najczęściej powtarzanych... (dalej...)
Warto poczytać