TheBurningCrusade.plDom & Wnętrza › Podłogi dla dzieci to plac zabaw

Podłogi dla dzieci to plac zabaw

Dzieci powinny mieć nieskrępowany rozwój, dlatego z reguly pozwala się im na zabawę w każdym możliwym miejscu. Typowym miejscem, gdzie siedzą maluchy jest podłoga, na której można się turlać, leżeć, budować konstrukcje z klocków, rysować, bawić się lalkami…można przecież robić wszystko.

O tym jak ważna jest jakość podłogi warszawa przekonuje w reklamie, które obrazuje bawiące się dziecko. Warto zadbać by podloga była czysta i bezpioeczna, a maluchom było wygodnie i ciepło, wówczas nic nie przeszkodzi ich zabawie.

dla najmłodszych

Podłogi słyną z dobrej jakości. Ostatnia reklama firmy wykorzystuje zdjęcie bawiącego się chłopca na drewnianej podłodze. Nic dziwnego – to chwytliwy motyw, który trafi do rodziców. Aby podłogi były jednak bezpieczne dla pociech, warto o nie zadbać.

Bezpieczeństwo na podłodze

Przede wszystkim aby dziecko mogło siedzieć na podłodze w mieszkaniu musi być ciepło. Może warto podsunąć maluchowi poduszkę lub koc, by miał ciepło pod pupą? Należy zwracać uwage jak dziecko bawi się na podłodze, ponieważ drewniane podłoża można szybko porysować. Niepolakierowana podloga może zaś skaleczyć malucha drzazgami.

podłogi

zamiast drewna?

Popularnym rozwiązaniem jest kupno paneli, które wyglądają jak drewniane, jednak są dużo tańsze. Chociaż nie mają tak stylowego charakteru, są łatwie w utrzymaniu. Czasy wykładzin powoli mijają, podobnie jak wiele domowników redukuje obecność dywanów, które trzeba prać, trzepać i pielęgnować, by były czyste i puszyste. Ładnej podłogi być może nie trzeba zasłaniać… Dywany bowiem są zbiorowiskiem kurzu, roztoczy, a więc tego, co może dzieciom zaskodzić, zwłaszcza gdy mieszkamy ze zwierzakami, które naturalnie gubią sierść.

Powiązane artykuły
BHP dla pracodawcy i pracownika
BHP dla pracodawcy i pracownika
Coraz cczęściej oferują firmy, które się tym zajmują polegają na przekazaniu... (dalej...)
Dom cały w płytkach – czy to dobry pomysł?
Dom cały w płytkach – czy to dobry pomysł?
Wykańczając swój dom jednym z podstawowych rozwiązań na podłogi i część... (dalej...)
Efektywność, a warunki panujące w pracy
Efektywność, a warunki panujące w pracy
Latem efektywność każdego w pracy spada, wszystko przez spore upały i wymagany... (dalej...)
Warto poczytać