TheBurningCrusade.plRozrywka › Podbij morze z Piratami z Karaibów

Podbij morze z Piratami z Karaibów

Od 2003 do 2011 roku wyprodukował cztery części znakomitej historii o Piratach z Karaibów, z fenomenalną główną rolą Johnnego Deppa. Charyzmatyczny Jack Sparrow grany tam przez niego, to z bogatą przeszłością, który nieustannie udaje się w podążając za nowymi przygodami. W pierwszej części pragnął odzyskać swój ukochany statek Czarną Perłę – jednocześnie pomagając uratować córkę gubernatora, pannę Swann, graną przez Keirę Knightley. W kolejnych częściach Sparrow również nieustannie wpada w tarapaty!

Udaj się na własne rejsy żeglarskie z Jackiem Sparrowem i obejrzyj wszystkie cztery części Piratów z Karaibów! To niesamowita przygoda, która trzyma w napięciu do samego końca!

fot.phstars.com

Kolejne części

Następne sequele obejmują bardzo wiele perypetii. Między innymi historię Jacka Sparrowa, który musi zapłacić za możliwość żeglowania na Czarnej Perle (cena niestety jest bardzo wysoka – demoniczny każe oddać mu swą duszę!), oraz przygody pierwszoplanowych postaci – Willa Turnera i Elizabeth Swann. Ukochani chcą się pobrać, jednak aby to zrobić muszą przejść szereg przygód i wykazać jak bardzo się kochają. Specyficzna więź, (którą ciężko nazwać przyjaźnią) z kapitanem Sparrow, sprawia, że przez wszystkie części trójka bohaterów nawzajem sobie pomaga i przeszkadza.

Widoki

Wszystkie części filmów kręcone były w malowniczych zakątkach świata, na przykład na Karaibach, a do odbywania rejsów żeglarskich używane były prawdziwe statki. Dzięki temu, efekt końcowy jaki uzyskali twórcy jest niezwykle realistyczny i fascynujący!

Powiązane artykuły
Rozrywka i praca na wodzie
Rozrywka i praca na wodzie
Jedną z najlepszych rozrywek na jakie można załapać się w wakacje są rejsy... (dalej...)
Żeglowanie - wspaniały sposób podróżowania
Żeglowanie – wspaniały sposób podróżowania
Żeglowanie jest czymś wspaniałym. Daje uczucia i przeżycia jakich nie zaznają... (dalej...)
Wakacje pod żaglami
Wakacje pod żaglami
fot.greeka.com Żeglowanie staje się coraz bardziej popularną formą spędzania... (dalej...)
Zalety żeglarstwa - czy warto tak spędzać wakacje
Zalety żeglarstwa – czy warto tak spędzać wakacje
Żeglowanie, jest sportem, który z każdym rokiem zdobywa rzesze nowych,... (dalej...)
Warto poczytać