TheBurningCrusade.plRozrywka › Piwo? Na zdrowie!

Piwo? Na zdrowie!

jesienią udowadnia, że słynęli i wciąż słyną z miłości do …piwa. Jesienne dożynki piwne, czyli Octoberfest to festiwal złotego płynu, który ma długą tradycję.

Kraj, gdzie piwo jest znakiem szczególnym powoduje, że transport osobowy niemcy odczuwają bardziej jesienią, kiedy odbywa się festiwal piwa znany na całym świecie.

Przewozy miłośników piwa

Chociaż ten alkoholowy napój kojarzy się nam zazwyczaj z męskim brzuchem piwnym umieszczonym leniwie na kanapie przed telewizorem, to jednak piwo ma zalety zdrowotne!Jakie? Roślinne składniki piwa, takie jak białko czy węglowodany oraz witmiany wpływają korzystnie na organizm człowieka. Oczywiście należy pamiętać o umiarze podczas kosztowania płynu. Piwo należy do napojów, które idealnie gaszą pragnienie (lepiej niż woda!). Wiedzą o tym, ci którzy wędrują po górach, pocą się i męczą, by na szczycie uzupełnć płyny właśnie piwem. Prawdziwe piwo przyspiesza metabolizm, dlatego w małych ilościach poleca się je także chorym na nerki. Smakosze piwa ciemnego mogą żyć dłużej, ponieważ napój o karmelowym zabarwieniu zawiera naprawdę sporo przeciwutleniaczy.

piwo

do piwnego raju

Piwo obniża ciśnienie krwi. Uczestnicy Octoberfest z pewnością nie spożywają minimalnej ilości tegoś napoju, ponieważ wówczas piwo leje się litrami. Wydekoltowane kelnerki w tradycyjnych strojach roznoszą je chętnym w specjalnych, wręcz historycznych kuflach. Transport osobowy, który w okresie festiwalu jest częstszy przywozi do Niemczech prawdziwych fanów browaru oraz atmosfery związanej z radosnym świętowaniem. Degustacji piwa towarzyszą tańce przy muzyce na żywo oraz inne atrakcje zorganizowane przez miasto.

Powiązane artykuły
Busy do Niemiec jako transport
Busy do Niemiec jako transport
Podróżowanie to jeden z najlepszych sposobów na zdobywanie wiedzy... (dalej...)
Przewozy do Belgii w luksusie
Przewozy do Belgii w luksusie
Polacy bardo często lubią wyjeżdżać za granicę. Niestety planując taki wyjazd... (dalej...)
Polacy wyjeżdżają za pracą!
Polacy wyjeżdżają za pracą!
Niestety z powodu światowego kryzysu nie mogą znaleźć żadnego zatrudnienia.... (dalej...)
Zwiedzanie Berlina czas zacząć!
Zwiedzanie Berlina czas zacząć!
Planując zwiedzanie naszych zachodnich sąsiadów możemy zacząć od Berlina... (dalej...)
Niemieckie eldorado?
Niemieckie eldorado?
W roku 2011 Niemcy otworzyli swój rynek pracy na kolejne państwa europejskie,... (dalej...)
Niemieckie granice otwierają się na Polskę
Niemieckie granice otwierają się na Polskę
Rzesza (ale już nie nazistowska, ale niemiecka), a później Reich za czasów... (dalej...)
Warto poczytać