TheBurningCrusade.plDom & Wnętrza › Nieodpowiednia balustrada i wypadek gotowy!

Nieodpowiednia balustrada i wypadek gotowy!

Co roku ogromna liczba Polaków decyduje się na wymianę balustrad lub na budowę domów, które wymagają ich założenia. Niestety należy zdawać sobie sprawę z tego, że powinny być nie tylko ładne, ale również bezpieczne. Dzięki temu żaden z domowników nie będzie narażony na niebezpieczeństwo. Przekonali się o tym jedni z ów, którzy wybierając nieodpowiednie , narazili swoje na z wysokości.

Jak się okazuje balustrady łódzkie czy warszawskie mogą stać się przyczyną wypadku. Dlatego warto dobierać takie balustrady, które będą bezpieczniejsze dla dziecka.

balustrady łódzkie

Wydarzenie

Pani Natalii bardzo podobały się balustrady, których pręty były od siebie daleko oddalone. Prostota, dobry materiał oraz atrakcyjna cena przemawiały właśnie za takimi, a nie innymi balustradami. Pech sprawił, że stały się one nieodpowiednie dla ich małego dziecka. Mikołaj pewnego dnia postanowił wyjść na balkon. Do tej pory zabudowany, dziś stał się dla niego otwartą przestrzenią. Niestety bawiąc się między poręczami za mocno się przechylił i spadł. Mama Mikołaja usłyszała jedynie nagły krzyk dziecka, a następnie uderzenie. Nie wiedziała, nie przypuszczała, że to jej dziecko spadło z wysokości pierwszego piętra.

Obrażenia

Na szczęście chłopiec miał tylko złamaną nogę, ale wypadek mógł się całkiem inaczej zakończyć. Dziś na balkonie znajduje się już całkiem inna balustrada. Taka, która ma mniejsze odległości między poręczami. Choć Mikołaj do dziś boi się wychodzić na balkon, rodzice zdecydowali się zakupić inne balustrady.

Powiązane artykuły
Dom może również być niebezpieczny
Dom może również być niebezpieczny
Dzieci dla wielu osób stają się najważniejszymi osobami w życiu. Dlatego... (dalej...)
Balustrady na miarę miasta Kraków
Balustrady na miarę miasta Kraków
Specyficzny klimat jaki jest w starych miastach bardzo skutecznie można popsuć... (dalej...)
Artyzm czy wygoda?
Artyzm czy wygoda?
Ozdabiane balustrady które można znaleźć w miastach takich jak Zgierz... (dalej...)
Wystrój pokoju dziecka
Wystrój pokoju dziecka
Dzieci powinny czuć się w swoim pokoju bezpiecznie. Wszystko powinno być tam... (dalej...)
Dzieci mają problem z wagą
Dzieci mają problem z wagą
Lekarze alarmują! Nasze dzieci maja coraz większe problemy z wagą! Młodzież... (dalej...)
Warto poczytać