TheBurningCrusade.plRozrywkaDla wymagających › Miłość w cieniu klimatyzatora

Miłość w cieniu klimatyzatora

(szczególnie te firmy LG) są dziś jednymi z najbardziej rozpowszechnionych narzędzi czy technologii dostępnych dzisiaj we współczesnych domach i współczesnym świecie. Okazuje się jednak, że i mogą mieć swoje plusy i swoje minusy w codziennym życiu. Z jednej strony są one narzędziami ułatwiającymi codzienne życie, ponieważ pomagają one utrzymać w pomieszczeniach odpowiednią temperaturę, a z drugiej strony, dzięki ich obecności, życie w cieplejszych klimatach stało się o wiele łatwiejsze, szczególnie dla turystów i dla ludzi, którzy nie mieli szczęścia urodzić się pod równikiem. Okazuje się jednak, że mają swoje bardzo wielkie minusy, które są szczególnie uciążliwe, jako że dotyczą spraw fundamentalnych – spraw miłości i seksu.

Jak się okazuje, klimatyzatory lg to urządzenia bardzo przydatne w każdym domu. Niska temperatura może jednak negatywnie wpływać na niektóre sprawy - np. sprawę seksu.

Temperatura do uprawiania miłości

sex, para w łóżku, miłość

między dwojgiem ludzi jest uczuciem bardzo mocnym i dojmującym. Okazuje się jednak, że jeżeli chodzi o seksu ciało człowieka jest bardzo delikatne i bardzo subtelne. Nie we wszystkich warunkach rozkosz daje dwojgu ludzi taka samą przyjemność, a wielu przypadkach może czerpanie owej być nawet ograniczone bardzo silnie przez warunki zewnętrzne. Bardzo negatywnie na pożycie między dwojgiem ludzi wpływa właśnie nic innego niż klimatyzatory (na przykład LG). Przez obniżanie temperatury w pomieszczeniach mogą one również bardzo negatywnie wpływać na sferę seksu. spada bardzo nisko, kiedy w otoczeniu danego człowieka robi się bardzo zimno i bardzo nieprzyjemnie.

Powiązane artykuły
Na ukojenie nerwów koperty bąbelkowe
Na ukojenie nerwów koperty bąbelkowe
Człowiek stresuje się wieloma rzeczami. Prawda jednak jest taka, że każdy człowiek... (dalej...)
Jak obniżyć temperaturę w pomieszczeniu mieszkalnym?
Jak obniżyć temperaturę w pomieszczeniu mieszkalnym?
Wysokie temperatury utrzymujące się przez długi czas, niekorzystnie wpływają... (dalej...)
Zapewnienie odpowiednich warunków do pracy
Zapewnienie odpowiednich warunków do pracy
Praca w zakładzie gdzie nie ma odpowiednich urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych... (dalej...)
Magiczne właściwości domowej cebuli
Magiczne właściwości domowej cebuli
Cebula jest jednym z najbardziej niedocenianych warzyw ze wszystkich, jakie obecne... (dalej...)
Warto poczytać