TheBurningCrusade.plFirmaPracownicy › Legnica, czyli pracuj jako Piast?

Legnica, czyli pracuj jako Piast?

to miasto w województwie dolnośląskim. Ta była osada potwierdzona jest w dokumentach rzymskich ze względu na bliskość plemion celtyckiem. Pierwsze wzmianki o plemionach Słowain, jakie pojawiły się na tym terenie datują się na VIII wiek. jest więc miastem historycznym, gdzie mauzoleum Piastów okgrywa znaczacą rolę. Nadchodzące lato to czas, kiedy sama znajdzie młodych ludzi. Władze miasta w związku ze zbliżającą się rocznicą powstania miasta, planują festiwal rodzinny, który ma na celu poznanie historii regionu.

Jaka może byc praca legnica pokazuje, że może być...fajna! Praca w czasie czeka na młodych ludzi, którzy mogą sie przebrać za postacie historyczne, które wezmą udział w rekonstrukcji historycznej.

 

legnica praca

Praca w kostiumie

Praca oznacza więc…udział w historycznej rekonstrukcji. Kwalifikacje? Odwaga i zaangażowanie w przedstawieniach, spektaklu głównych oraz imrpezach pobocznych. Jedyne co trzeba zabrać, to przydzielony strój historyczny i dobry humor, po to by zarażać przybyłych gości wesołościa. Historia nie musi być bowiem nudna i zniechęcająca, jeżeli potraktuje się ją z przymrużeniem oka. Dyanstie Piastów na pewno wydadzą się bliższe, gdy nie tylko odwidzimy mauzoleum Piastów, ale i zobaczmy dawnego władcę, którzy przechadza się po miejskim parku.

Praca na weekend

Taka praca to okazja specjalnie dla młodych, ponieważ młodzi ludzie często maja ochotę na takie „przebieranki”. dofiansowany jest z funduszów Uni Europejskiej, dlatego każdy zgłoszony ma szansę zarobić w ciagu weekendu od 200 do 300 zł. To całkiem duże „kieszonkowe” dla młodych, którzy i tak mają wakacje wolne od uczelni, a więc czas wolny. W „pensję” nie wliczają się jednak próby i przygotowania do imprezy, jakie obejmują przydzielane ról i odpowiednich strojów. Mimo to warto, Legnica łączy pracę z zabawą!

Powiązane artykuły
Praca jako opiekun jest ciekawa?
Praca jako opiekun jest ciekawa?
Czy opieka nad osobami starszymi jest trudnym zajęciem. Trudno odpowiedzieć na... (dalej...)
Zapracowany student i obrona pracy
Zapracowany student i obrona pracy
Napisanie pracy licencjackiej czy magisterskiej to dla wielu studentów wysoko... (dalej...)
Tania wycieczka z Aven Travel
Tania wycieczka z Aven Travel
Pragniesz wyjechać z domu choćby na dzień czy dwa? Chcesz oderwać się od ciągłej... (dalej...)
Aby pracownicy się lubili i mieli wspólny cel...
Aby pracownicy się lubili i mieli wspólny cel…
Integracja pracowników to zawsze dobry pomysł. Jeżeli szefowi zależy... (dalej...)
Emigranci szturmują Holandię
Emigranci szturmują Holandię
Holandia, od wielu lat plasuje się bardzo wysoko na liście krajów które... (dalej...)
Dlaczego szkolenia BHP są tak ważne?
Dlaczego szkolenia BHP są tak ważne?
Szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, muszą się odbywać w każdym... (dalej...)
Warto poczytać