TheBurningCrusade.plFirma › Jakich przedmiotów lepiej nie wysyłać kurierem czy pocztą

Jakich przedmiotów lepiej nie wysyłać kurierem czy pocztą

Wysyłamy przeróżne przedmioty nie tylko prowadząc działalność gospodarczą. Nie kazdy jednak zdaje sobie sprawę z tego w jakich warunkach czasami transportuje się przesyłki. nie dbają o przesyłki, bo i tak jeśli ulegnie uszkodzeniu, to zapłaci za to ubezpieczyciel firmy.

Dzięki firmie tulipak.pl można zabezpieczyć cenne przesyłki. Solidne opakowania tekturowe czy koperty bąbelkowe są konieczne!


Wysyłane przedmioty


Najczęściej w przypadku małych przesyłek wysyłamy dokumenty, płyty-CD, karty pamięci lub ramki na zdjęcia. Zwykle stanowią one jakąś wartość w pieniądzu i uszkodzone, łatwo można zastąpić, gorzej jednak jeśli przedmiot posiada wartość sentymentalną. Jeśli wyślemy nawet w kopercie bąbelkowej kilka zabytkowych zdjęć naszej rodziny, ubezpieczyciel uzna, że nie przedstawiają żadnej wartości i otrzymamy jedynie zwrot kosztów wysyłki.


Zawieź, nie wyślij


Niestety nawet w nowoczesnym dzisiejszym świecie, pełnym praw konsumentów i możliwości walki w sądzie z pozwu cywilnego, najlepiej jest polegać na sobie. Jeśli będziemy mieli pecha nawet pakowanie przesyłek w , dokładnie zabezpieczone paczki, nie da pewności bezpieczeństwa.

 

Powiązane artykuły
Na ukojenie nerwów koperty bąbelkowe
Na ukojenie nerwów koperty bąbelkowe
Człowiek stresuje się wieloma rzeczami. Prawda jednak jest taka, że każdy człowiek... (dalej...)
Tanie usługi kurierskie gubią paczki!
Tanie usługi kurierskie gubią paczki!
Polacy coraz częściej korzystają z tanich usług kurierskich, które powstały... (dalej...)
Szkolenia językowe z pieniędzy Unii
Szkolenia językowe z pieniędzy Unii
Europejski Fundusz Społeczny, organizuje nieodpłatne szkolenia językowe dla... (dalej...)
Warto poczytać