TheBurningCrusade.plRozrywkaNowe technologie › iPhone vs Android

iPhone vs Android

Walka pomiędzy producentami smartphonów nabiera coraz większego tępa. Obecnie głównymi graczami są telefony Apple oraz z zainstalowanym systemem , a więc , , , . Rywalizacja odbywa się nie tylko na poziomie producentów, ale także samych konsumentów.

Wady Androida oraz

Polityka Apple wzbudza wiele kontrowersji. Synchronizacja iPhone z urządzeniami innych marek nie stanowi najmniejszego problemu dla specjalistów z Apple, jednak urządzenia te mają zablokowaną możliwość komunikacji z innymi markami. Taka polityka zmusza konsumenta do przywiązania do Apple. Jeśli chodzi o Androida problem to często zbyt duża możliwość optymalizacji. Słuchawki z tym systemem teoretycznie mogą być odpakowane i od razu służyć, w praktyce jednak, trzeba posiedzieć minimum kilka godzin, zanim smartphone będzie nam odpowiadał.

Dla kogo który telefon

iPhone jest smartphonem dla osób, które nie lubą bawić się w optymalizację telefonu. Nie dbają także o cenę, ponieważ Apple każe płacić sobie naprawdę dużo w porównaniu do pozostałych producentów. Android, to telefon dla osób, które czerpią wręcz przyjemność z dostosowywania słuchawki do swoich potrzeb. Telefon z tym systemem to prawdziwy pożeracz czasu.

Powiązane artykuły
Warto poczytać