TheBurningCrusade.plRozrywka › Hotel dla dwojga

Hotel dla dwojga

to miejsce szczególne, ponieważ zakłada pewną tymczasowość. mają być wygodne i przytulne, jednak żaden z gości nie poczuje się w nich jak w domu, ponieważ nie jest jest cel hoteli w miastach takich jak Berlin, Łódź czy Warszawa. Choć hotele goszczą często ludzi, którzy są na wyjazdach służbowych, to niekiedy przujmują również tych, którzy mają gdzie spać…

Pod osłoną hotelowej nocy

Hotel przyjmuje różnych ludzi. Recepcjonista zna jedynie imię i nazwisko gościa. Nie wie kim dana osoba jest, czym się zajmuje i …kogo przyprowadza. Często bowiem się zdarza, że pokoje dwuosobowe cieszą się największym powodzeniem. On płaci, ona uśmiecha się tajemniczo, a gdy wychodzą wygladają na ludzi zadowolonych, lecz rozłączają się w milczeniu. minęła, pozostaje jedynie wspomnienie. Nie ma dowodów, klucz oddany do recepcji zamyka drzwi i tajemnice.

hotel łódź

W hotelu się nie liczy

Hotel w Łodzi przy jednej z głównych ulic zasłynął z tego, że jest swego rodzaju noclegownią dla… par. Trafiają tam nie tylko zakochani, którzy najwidoczniej nie mają gdzie skonsumować swojej miłości, ale i pary, które nie znają się za długo. Uniwersalność hoteli pozwala na anonimość. Za dzrzwiami może dziać się wszystko i często to „wszystko” jest słyuszalne. traktowane są jedynie jako pretekst na erotyczne spotkanie. Za parędziesiąt złotych można bowiem ukryć się z wraz z partnerem i spędzić razem noc. Łódź, gdzie znajduje się wspomniany hotel jest przykładem tego, że moralność takiego miejsca jest względna i często przymyka oko na to, co oczywiste.

Powiązane artykuły
Nigdy nie wiesz, gdzie trafisz – zaskakujące wypadki hotelowe
Nigdy nie wiesz, gdzie trafisz – zaskakujące wypadki hotelowe
Hotele są dzisiaj jednymi z najbardziej obleganych miejsc – nie ma bowiem... (dalej...)
Hotel dla zwierząt
Hotel dla zwierząt
Własne zwierzątko to duża odpowiedzialność, a ty musisz wyjechać i masz problem... (dalej...)
Jak zaaranżować wystrój hotelu?
Jak zaaranżować wystrój hotelu?
Wystrój hotelowego wnętrza na ogół zależy od standardów... (dalej...)
Warto poczytać