TheBurningCrusade.plDom & WnętrzaOświetlenie › Domowy sylwester z klimatycznym oświetleniem

Domowy sylwester z klimatycznym oświetleniem

Presja udanej zabawy sylwestrowej bywa duża. Niektórzy planują wielkie wyjście, kupują wcześniej wystrzałowy strój, zapisują na kurs tańca. Inni uważają, że to dzień jak każdy inny – owszem można napić się szampana, ale chwilę po północy przecież każdy może po prostu iść spać.

Nowy Rok zobowiązuje?

Najlepiej wyczuć złoty środek. Może domówka to dobry pomysł? Nie trzeba „spinać się” i zakładać krawatu ani szpilek, ale można poczuć się odrobinę odświętnie. Nowy rok jest potrzebny przede wszystkim, by człowiek miał poczucie mijającego czasu. Wtedy snuje plany, obiecuje sobie poprawę i czeka na nowe, które może przynieść coś lepszego. Jak urządzić fajną imprezę w domu?

taśma led

zamiast lampy

Warto zadbać trochę o wystrój mieszkania – rozwieszona taśma LED będzie wyglądała fajnie, a dodatkowo spełni praktyczną funkcję. Mało kto chce tańczyć przy górnym świetle. Stwórzmy więc kameralny klimat, który pozwoli na intymne „przytulańce”. Gospodarz nie powinien siedzieć w kuchni i tylko donosić kolejne posiłki na stół. Przestawny go pod ścianę – sylwester  nie musi być „posiadówką”, ale zabawą taneczną!Rozwieszone taśmy Led będą ciekawą dekoracją pokoju. Pani domu może przygotować jeden czy dwa ciepłe posiłki – po północy miło będzie wypić ciepły barszczyk i zjeść pasztecik (można go przygotować wcześniej i tylko wstawić do piekarnika). Poza tym lepiej postawić na przekąski i szwedzki bufet. Uwolni to organizatorów od obowiązku tkwienia w kuchni .

Powiązane artykuły
Warto poczytać