TheBurningCrusade.plDom & WnętrzaPoradnik domowy › Dom może również być niebezpieczny

Dom może również być niebezpieczny

dla wielu osób stają się najważniejszymi osobami w życiu. Dlatego właśnie warto zadbać o ich . Niestety często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że dokonując niewielkie zmiany w swoim domu zmniejszamy jego . Jedna z rodzin z Łodzi postanowiła wymienić swoją starą balustradę na nową, ponieważ stara była już popękana i jej konstrukcja nie pozwalała już jej użytkować. Dlatego właśnie rodzina zdecydowała się wymienić starą balustradę na taką, która wykonana jest z metalu. Chcąc nieco oszczędzić pieniędzy wybrano taką, która jest mniej obudowana. W ten sposób siedząc na podłodze w pokoju i spoglądając w stronę balkonu można było zobaczyć cały krajobraz, który stał się niezwykle atrakcyjny dla małego dziecka.

Dla wielu osób balustrady ze strony http://inoxstyl.pl/lodz mogą okazać się mało groźne, ale dzieci mają bardzo różne pomysły, przez które ciągle mogą się narażać. Z tego powodu rodzice muszą w każdej chwili czuwać nad ich bezpieczeństwem.

balustrady łódź

Wypadek

Jak się okazało, miejsce, w którym do tej pory się nie bawiło, bo nie uważało je za interesujące stało się miejscem pożądamy przez , bo nowym, oraz niebezpiecznym. Oczywiście rodzice nie zgadzali się na to, aby maluch bawił się na balkonie, ale jednego dnia drzwi do balkonu były niedomknięte. To spowodowało, że zaczęło się na nim bawić. Niestety w trakcie zabawy maluch nieco bardziej się przechylił, wskutek czego wypadło przez balustradę i upadło na trawnik przed domem. Matka dziecka usłyszała wyłącznie stłumiony odgłos. Natychmiast pojechano z maluchem do szpitala. Okazało się, że wszystko zakończyło się tylko na złamanej ręce, ale każdy zdaje sobie sprawę z tego, że cały wypadek mógł przynieść zupełnie inne skutki.

Powiązane artykuły
Doświadczenie architekta
Doświadczenie architekta
Dzisiejsza architektura wymaga od wszystkich fachowców niewiarygodnej wiedzy... (dalej...)
Etapy budowy domu
Etapy budowy domu
Wiosna i lato to najlepszy moment dla budownictwa. Wiele osób wtedy decyduje... (dalej...)
Dlaczego właśnie wiązary?
Dlaczego właśnie wiązary?
Budowa domu to trudna decyzja. Z reguły w trakcie budowy okazuje się, że przyszły... (dalej...)
Balustrady na miarę miasta Kraków
Balustrady na miarę miasta Kraków
Specyficzny klimat jaki jest w starych miastach bardzo skutecznie można popsuć... (dalej...)
Nieodpowiednia balustrada i wypadek gotowy!
Nieodpowiednia balustrada i wypadek gotowy!
Co roku ogromna liczba Polaków decyduje się na wymianę balustrad lub na... (dalej...)
Artyzm czy wygoda?
Artyzm czy wygoda?
Ozdabiane balustrady które można znaleźć w miastach takich jak Zgierz... (dalej...)
Warto poczytać