TheBurningCrusade.plRozrywkaNowe technologie › Dlaczego wynajem symulatora f1 to taka frajda?

Dlaczego wynajem symulatora f1 to taka frajda?

Symulatory f 1 są ostatnimi czasy jedynymi z najpopularniejszych symulatorów jakie obecnie widywane są na różnego rodzaju imprezach masowych czy prywatnych spotkaniach takich jak wieczory kawalerskie. To czemu cieszą się takim powodzeniem, z całą pewnością związane jest z popularnością jaką cieszy się sama . Wyścigi organizowane na całym świecie, śledzone są przez miliony fanów, którzy udają się na tor oglądając je, lub zasiadają przed telewizorami ściskając kciuki za swoich ulubionych kierowców. Ci którzy prowadzą prawdziwe bolidy formuły są bohaterami niejednego chłopca oraz dorosłego mężczyzny. Każdy chciałby się poczuć jak , Felipe Masa czy Lewis Hamilton – teraz dzięki możliwości wynajmu symulatorów f1 jest to możliwe!

Obecnie taki wynajem symulatoru f1 nie jest trudny - trzeba jedynie skontaktować się z odpowiednią firmą, która je oferuje i omówić wszelkie warunki.

Realny wyścig

Dzięki temu, iż nowoczesne symulatory f1 są tak realistyczne, zasiadając za ich sterami możemy poczuć się jakbyśmy sami jechali z prędkością ponad 200 km na godzinę! Doskonała kierownica oraz pedały, które trzeba umieć obsługiwać w szybkim tempie nadają wszystkiemu dodatkowego realizmu, który przyczynia się do tego, iż kto raz usiądzie za sterami bolidu f1 z całą pewnością będzie chciał to jak najszybciej powtórzyć! Jest to frajda idealna zarówno dla małych dzieci jak i dużych chłopców, którzy chcą się poczuć jak idole!

Powiązane artykuły
Symulatory formuły 1
Symulatory formuły 1
Występy Roberta Kubicy przyciągały przed telewizory miliony widzów. Oglądano... (dalej...)
Warto poczytać