TheBurningCrusade.plRozrywka › Chorwacja – śródziemnomorski raj

Chorwacja – śródziemnomorski raj

Kiedy w Afryce północnej nie jest zbyt bezpiecznie, w Grecji są nie najlepsze nastroje społeczne, szukamy nowych celów naszych podróży wakacyjnych. Chorwacja może być świetnym substytutem Egiptu, Tunezji, czy też Grecji. Chorwacja także borykała się z wewnętrznymi problemami, było to jednak w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Obecnie jest jednym z najchętniej wybieranych państw na .

Albatros Yacht Club organizuje rejsy w chorwacji dla każdego. Na własne oczy możemy się przekonać jak pięknym krajem jest Chorwacja i jak wiele atrakcji nam oferuje.

Chorwacja to przepiękny kraj położony nad morzem śródziemnym. Krajobrazy, szczególnie na wybrzeżach mogą zapierać dech w piersiach, szczególnie jeśli udaliśmy się na rejs w Chorwacji, kraj ten najpiękniej wygląda właśnie siedząc w łodzi i płynąc przy wybrzeżu. Samo morze jest krystalicznie czyste i świetnie nadaje się do nurkowania, szczególnie, ze życie jest dość bogate pod powierzchnią morza śródziemnego.

Atrakcje

Poza wspomnianym nurkowaniem i rejsami w Chorwacji, można w tym kraju także odwiedzić takie miasta jak , , czy . Choć ucierpiały one dość mocno podczas walk, to wciąż pełne są wspaniałych zabytków. Chorwacja stara się jak najlepiej wykorzystywać swój potencjał turystyczny, dlatego też kraj ten odbudowuje wszystkie perełki architektoniczne. Poza tym spotkanie z samą społecznością może być wspaniałym przeżyciem. Chorwaci są wyjątkowo przyjaźnie nastawieni do turystów i chętnie z nimi rozmawiają i bawią się.

Powiązane artykuły
Warto poczytać