TheBurningCrusade.plZdrowie & Uroda › Barefoot Botanicals dla ciała

Barefoot Botanicals dla ciała

to producent naturalnych kosmetyków. A te zyskują coraz większą popularność zwłaszcza wśród tych, którzy chętnie zapałaca za jakosć produktów. To snobizm, ale coraz modniejszy.

Kosmetyki typu barefoot botanicals są przeznaczone dla tych, którzy cenią naturalną pielęgnację ciała. Sztuczne składniki nie sprzyjają alergikom, dlatego naturalne kosmetyki polecane sa tym, którzy są wrażliwi.

Eko-moda na życie

, które produkuje Barefoot Botanicals są droższe od tych, które można kupić bez problemu w drogeriach. Moda na naturalną pielęgnację współgra z eko-modą na życie. Rower zamiast auta? Warzywa z własnego ogródka zamiast tych kupnych? Chleb pieczony własnoręcznie? Takich pomysłów jest coraz więcej i co dziwne, korzystają z nich zazwyczaj ci, których stać na luksusowe życie i dojeżdżanie do pracy samochodem.

kosmetyki

Proste metody skutkują

typu Barefoot Botanicals są droższe od innych, jednak ich skuteczność jest potwierdzona. To dobre rozwiązanie dla alergików, którzy szukają naprawdę neutralnych kosmetyków bezzapachowych. Sztuczne substancje przedłużają okres przydatkności produktu, jednak są sztuczne, a więc mogą szkodzić. Silikon, który wpływa na gładką konsystencję kremów, powoduje, że możemy go trzymać przez wiele miesięcy. Naturalne, ekologiczne kosmetyki trzeba zużywać szybciej. Na efekty należy czekać natomiast dłużej – krem z naturalnych składników nie wygładzi skóry od razu. Liczy się regularność stosowania. Można jednak zaufac przyrodzie – nasze babki korzystały tylko z takich metod, a często wyglądały dużo lepiej niż współczesne kobiety. Kosmetyki dziś ma każdy – w sypialni, łazience, lodówce. To znak, że ich nadużywamy. Zamiast jednego uniwersalnego, nawilżającego kremu stosujemy masę kremów do danych cześci ciała. Czy słusznie?

Powiązane artykuły
Dbanie o urodę w zgodzie z naturą
Dbanie o urodę w zgodzie z naturą
Kobiety, a także coraz częściej mężczyźni mają w swych łazienkach wiele... (dalej...)
W jaki sposób można dbać o urodę?
W jaki sposób można dbać o urodę?
Wygląd zewnętrzny już dziś jest wizytówką szczególnie wśród... (dalej...)
Warto poczytać